US maskáče - UCP, ACU - 4 x komplet - (4x blůza, 4x kalhoty, cena za vše) | Airsoft inzeráty pro všechny zdarma a BEZ OTRAVNÉ REKLAMY.

Menu

US maskáče - UCP, ACU - 4 x komplet - (4x blůza, 4x kalhoty, cena za vše)

smazat|editovat

ID: 1819, vloženo: 23. 10. 2018, 08:52, Vybavení

US maskáče - UCP, ACU - 4 x komplet - (4x blůza, 4x kalhoty, cena za vše)
Cena
1 200 Kč
Lokalita
neuvedeno
  • Popis
  • Kontakt
  • Editovat / smazat

Popis: US maskáče - UCP, ACU - 4 x komplet - (4x blůza, 4x kalhoty, cena za vše)

na prodej lot US uniforem (4 komplety) ve střihu ACU, maskování UCP.... nejlépe prodej jako komplet a osobko Praha. Stav viz foto - lehce oprané, bez vážných defektů a skvrn. _______________________________ Blůzy: 2x Medium regular, 2x Large regular _____________________ Kalhoty: 2x Large Short, 1x Medium Short, 1x Small Long _______________________________- pořídil sem je jako pracáky, ale bohužel je nevyužiju.... Vše je vypráno. Platba buď při osobním předání anebo předem na účet - při odeslání poštou je potřeba počítat s poštovným cca 160kč - je to dost velký balík.... možné poslat hires fotky po domluvě emailem..... Pokud by byl zájem o větší část tak jsem ochotný tu hromadu rozumně rozdělit, ale po jednotlivých ks neprodávám..... Na dobírku nezasílám - pouze platba předem na účet nebo osobko....

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:*
E-mail:*
Váš dotaz:*

Editace inzerátu

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde svůj e-mail, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci nebo smazání Vašeho inzerátu.