G3A3 Classic Army (CA SAR sportmatch M41) - celokov, ostré dřevěné pažbení - 6x zásobník | Airsoft inzeráty pro všechny zdarma a BEZ OTRAVNÉ REKLAMY.

Menu

G3A3 Classic Army (CA SAR sportmatch M41) - celokov, ostré dřevěné pažbení - 6x zásobník

smazat|editovat

ID: 2092, vloženo: 05. 10. 2019, 16:25, Airsoftové zbraně

G3A3 Classic Army (CA SAR sportmatch M41) - celokov, ostré dřevěné pažbení - 6x zásobník
Cena
4 999 Kč
Telefon
723 935 523
Lokalita
neuvedeno
  • Popis
  • Kontakt
  • Editovat / smazat

Popis: G3A3 Classic Army (CA SAR sportmatch M41) - celokov, ostré dřevěné pažbení - 6x zásobník

Nabízím na prodej značkovou celokovovou G3A3 (prodávanou pod civilním označením SAR sportmatch M41) od známé firmy Classic Army, vybavenou dřevěným pažbením (předpažbí + pažba) z ostré zbraně - parádní a v současnosti už těžko sehnatelnou záležitost. Vnějšek zbraně je ve 100% stavu, pažbení je perfektně dopasované, takže se nic nekýve, nevrže apod. Je zcela bez poškození, povrchové opotřebení od používání tvoří hezky vypadající patinu. Uvnitř je základ CA s pár změnami, vynucenými opravou problémů způsobených předchozím majitelem - píst Guarder, hlava pístu POM neznámé značky, základová kola XYT, zátěžový motor JG. Mohu přihodit kola SHS 32:1 (nicméně do současné sestavy se nehodí, jsou zbytečně pomalá a vyžadují píst s polovičními zuby) a původní CA motor (který je ale hodně slabý). Kabeláž je nová bez mosfetu, vedená do dřevěné pažby, kam se po odšroubování patky vejde menší lipolka. Konektor je XT60, předem platícímu zájemci mohu zdarma vyměnit za DeansT nebo podobně. Zbraň je po servisu a plně funkční, úsťovka se současnou víceméně základovou sestavou je cca 105m/s. Přidám 6ks zásobníků - tři celokovové točáky CA, tři plastové tlačáky KA. O ceně jsem při slušném a rychlém jednání ochoten v rozumné míře jednat. Možnost osobního předání v Praze (občas i Plzni nebo Kralovicích) a okolí nebo zaslání poštou s platbou předem na účet. Na dobírku neposílám, výměna pouze za něco hodně zajímavého (kulomet, GBB puška, nějaké hodně atypické AEG apod.), AEG AR15tek, kalachů a dalších obyčejných věcí mám dostatek.

Kontaktní formulář

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:*
E-mail:*
Váš dotaz:*

Editace inzerátu

Pro editaci/smazání inzertátu se přihlaste ke svému účtu

Pokud neznáte své přihlašovací údaje, vložte zde svůj e-mail, který jste použili při vkládání tohoto inzerátu. Bude Vám pak automaticky zasláno heslo pro přihlášení a následnou editaci nebo smazání Vašeho inzerátu.